Co robić, aby w żadnym razie nie tracić u bukmacherów?

Posiadam długoletnie doświadczenie w dziedzinie zakładów bukmacherskich – jednakże niezbyt miłe fakty są takie, iż straciłem niemałe pieniądze. I dopiero od kilku miesięcy nareszcie nie sponsoruję firm bukmacherskich.
A co takiego się stało? Cóż, generalnie wychodzę z założenia, iż wcześniej za bardzo skupiałem się na tym by obstawiać dużą liczbę spotkań. To oczywiście ma wiele sensu, lecz fakty są takie, że bukmacherzy codziennie zarabiają ogromne pieniądze na właśnie tych ludziach, którzy w taki sposób grywają. A więc trzeba trochę zmienić własną strategię – dużo lepszym wyjściem jest to by postawić kilka spotkań na kuponie.
Ba, tak naprawdę najczęściej kwestia jest taka, iż generalnie obstawiam tylko jedno spotkanie – jednak kurs jest stosunkowo wysoki, powyżej 2. Uważam, że to niesamowite, iż mam okazję poznać typy dnia: a więc są w Polsce profesjonalni typerzy, którzy z wielką chęcią dzielą się swoimi typami. Lubię, gdy ludzie tak właśnie robią, bo jeśli się znają, to zasadniczo są bardzo pomocni. Chcę również nieco wspomnieć o psychice – czyli w zasadzie czymś niezmiernie wskazanym jest to by nie sądzić, iż OK jest to, aby nieustannie grywać. Trzeba zrobić sobie przerwy – to wskazane dla zdrowia psychicznego.
źródło:
- www.dwdglaz.com.pl
- http://www.nautic.com.pl
- http://askme.com.pl
- seacsub.com.pl

Pozostałe artykuły:

Categories: Sport

Comments are closed.

rejsy statkiem

Rejsy najczęściej kojarzą się każdemu z ściśle mówiąc nadzwyczaj dużym ...